Θετικά σχόλια απέσπασε η διοργάνωση του Tour of Crete MTB 2013

Με τον καλύτερο τρόπο έκλεισε για την ομάδα μας  η αγωνιστική σεζόν  με το Tour of Crete MTB 2013, που διοργανώθηκε φέτος από την Περιφέρεια Κρήτης σε συνεργασία με τον ΤΑΛΩ ANEK LINES και τον ΠΟΗ ΚΑΣΤΡΟ. Χορηγός της διοργάνωσης ήταν η ΑΝΕΚ LINES.

Διοργανώθηκαν τέσσερις συνολικά αγώνες σε τρεις νομούς της Κρήτης μέσα σε ένα τριήμερο.

Την πρώτη αγωνιστική ημέρα την Παρασκευή 18 Οκτώβρη έγινε ο αγώνας ΜΤΒ στους Αγίους Απόστολους  με μεγάλη συμμετοχή από τα κρητικά σωματεία, των προσκεκλημένων ομάδων απ’ όλη την Ελλάδα και των διεθνών αθλητών της Σερβίας. Η διαδρομή του αγώνα που περιλάμβανε χωμάτινα κομμάτια μέσα στο πάρκο αλλά και αρκετά  βραχώδη εδάφη γύρω από τα κτήρια των παλιών στρατώνων, ήταν απαιτητική για τους μικρούς και μεγάλους αναβάτες και ο ανταγωνισμός ήταν έντονος σε όλες τις κατηγορίες. Οι αθλητές έπρεπε να συνδυάσουν τόσο τις τεχνικές τους δεξιότητες στα δύσκολα σημεία αλλά και αρκετή δύναμη στα χωμάτινα «γρήγορα» εδάφη.

Την επόμενη ημέρα αγωνιζόμενοι και διοργανωτές μετακινήθηκαν στα Αγκουσελιανά Ρεθύμνου, όπου δόθηκε η εκκίνηση του αγώνα Point to Point στα ορεινά μονοπάτια της περιοχής, μια διαδρομή 29 χλμ που απέσπασε τα επαινετικά σχόλια όλων των αθλητών τόσο για την ομορφιά του τοπίου με θέα που εναλλασσόταν μια στο Κρητικό και μια στο Λυβικό Πέλαγος, τόσο και για την ποιότητα της σήμανσης. Ο τερματισμός έγινε στα Ρούστικα Ρεθύμνου όπου οι τοπικοί φορείς προσέφεραν πλούσιο κέρασμα.

Στην περιοχή Φουρνί Αρχανών Ηρακλείου ξεκίνησε η τρίτη και τελευταία αγωνιστική ημέρα του Γύρου την Κυριακή 20 Οκτώβρη με έναν απαιτητικό αγώνα ΜΤΒ για όλες τις κατηγορίες μέσα στο πευκοδάσος και με μεγάλη συμμετοχή.

Το τριήμερο πρόγραμμα ολοκληρώθηκε με τον αγώνα ατομικής χρονομέτρησης σε μια διαδρομή πάνω στα τείχη της πόλης του Ηρακλείου, με τις απονομές να γίνονται στο Πάρκο Γεωργιάδη στην καρδιά της πόλης του Ηρακλείου.

Ο ΠΟΧ ΤΑΛΩΣ ευχαριστεί θερμά την Περιφέρεια Κρήτης, τον ΠΟΗ ΚΑΣΤΡΟ για την άψογη συνεργασία στην συνδιοργάνωση των αγώνων, όλα τα σωματεία και τους αθλητές που συμμετείχαν, τις  Αστυνομικές Διευθύνσεις Χανίων και Ρεθύμνου, το Σώμα Εθελοντών Σαμαρειτών και τους Ιατρούς των αγώνων, τους κατοίκους και τους φορείς των Αγκουσελιανών και των Ρουστίκων για την βοήθεια και την φιλοξενία τους και γενικά όλους όσους συντέλεσαν στην ασφαλή διεξαγωγή του αγώνα.

Ευχαριστεί επίσης τον χρυσό του χορηγό ΑΝΕK LINES και τους χορηγούς : IDEAL bikes, ΠΟΔΗΛΑΤΟΔΡΟΜΙΟ, MINOA PALACE resort and spa, Μικρό CAFÉ-νείο, κατάστημα ΣΧΕΤΑΚΗΣ STIHL, Κατάστημα ΚΑΚΑΟΥΝΑΚΗΣ και καφέ ΦΟΙΝΙΚΑΣ.

Οι νικητές :

18/10/2013 Άγιοι Απόστολοι, Χανιά

ΜΙΝΙ ΜΙΚΡΑ ΑΓΟΡΙΑ
1 ΛΙΟΔΑΚΗΣ ΚΩΣΤΑΣ ΠΟΧ ΤΑΛΩΣ
2 ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΟ ΚΥΔΩΝ
3 ΧΑΛΑΚΑΤΕΒΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ-ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΟ ΚΥΔΩΝ
4 ΨΑΡΑΚΗΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ ΟΑ ΣΟΥΔΑΣ
5 ΜΕΛΛΙΟΣ ΘΩΜΑΣ ΠΟΧ ΤΑΛΩΣ
6 ΒΕΡΝΑΔΑΚΗΣ ΗΛΙΑΣ ΠΑΣ ΡΕΘ. ΑΤΛΑΣ
7 ΣΑΡΙΔΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΑΟ ΚΥΔΩΝ
8 ΧΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΟ ΚΥΔΩΝ
9 ΖΑΧΑΡΙΟΥΔΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΑΟ ΚΥΔΩΝ
10 ΣΠΑΝΟΥΔΑΚΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΑΟ ΚΥΔΩΝ
ΜΙΝΙ ΜΙΚΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ
1 ΔΑΣΚΑΛΑΚΗ ΜΥΡΩΠΗ ΑΟ ΚΥΔΩΝ
2 ΚΟΥΡΑΚΗ ΣΟΦΙΑ ΠΟΧ ΤΑΛΩΣ
3 ΚΟΥΡΑΚΗ ΕΛΕΝΗ ΠΟΧ ΤΑΛΩΣ
ΜΙΝΙ ΜΕΓΑΛΑ ΑΓΟΡΙΑ
1 ΜΑΥΡΙΓΙΑΝΝΑΚΗ ΣΒΑΣΙΛΗΣ ΠΟΧ ΤΑΛΩΣ
2 ΛΙΒΑΝΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΠΟΧ ΤΑΛΩΣ
3 ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ ΧΡΙΣΤΟΣ ΑΟ ΚΥΔΩΝ
4 ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΑΟ ΚΥΔΩΝ
5 ΔΑΒΑΡΙΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΣ ΡΕΘ. ΑΤΛΑΣ
6 ΦΡΑΓΚΕΔΑΚΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΑΟ ΚΥΔΩΝ
7 ΦΟΥΝΤΟΥΛΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΟΧ ΤΑΛΩΣ
8 ΔΑΣΚΑΛΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΟΧ ΤΑΛΩΣ
9  ΡΗΓΑΚΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ ΟΑ ΣΟΥΔΑΣ
10 ΜΠΕΡΤΣΟΥΛΑΚΗΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ ΠΟΧ ΤΑΛΩΣ
11 ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΑΟ ΚΥΔΩΝ
12 ΚΑΛΑΪΤΖΑΚΗΣ ΒΛΑΣΗΣ ΠΟΧ ΤΑΛΩΣ
ΜΙΝΙ ΜΕΓΑΛΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ
1 ΛΙΟΔΑΚΗ ΣΟΦΙΑ ΠΟΧ ΤΑΛΩΣ
2 ΣΤΑΥΓΙΑΝΝΟΥΔΑΚΗ ΧΡΥΣΗ ΠΟΧ ΤΑΛΩΣ
3 ΣΤΑΥΡΑΚΑΚΗ ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ ΑΟ ΚΥΔΩΝ
ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ
1 ΟΡΦΑΝΟΥΔΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΑΟ ΚΥΔΩΝ
2 ΚΟΥΒΑΡΙΤΑΚΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΠΟΧ ΤΑΛΩΣ
3 ΚΑΣΤΡΙΝΑΚΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ ΠΟΧ ΤΑΛΩΣ
4 ΜΑΡΡΑΣ ΠΕΤΡΟΣ ΠΟΧ ΤΑΛΩΣ
5 ΤΣΙΚΙΝΤΙΚΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΠΑΣ ΡΕΘ. ΑΤΛΑΣ
6 ΓΕΡΑΚΑΚΗΣ ΝΩΝΤΑΣ ΠΟΧ ΤΑΛΩΣ
7 ΦΙΛΕΒ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΣ ΡΕΘ. ΑΤΛΑΣ
8 ΓΕΝΤΕΚΑΚΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ ΠΟΧ ΤΑΛΩΣ
9 ΠΑΡΑΣΚΑΚΗΣ ΜΑΡΙΟΣ ΑΟ ΚΥΔΩΝ
10 ΧΙΩΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΑΣ ΡΕΘ. ΑΤΛΑΣ
11 ΣΦΥΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΟ ΚΥΔΩΝ
12 ΡΕΝΙΕΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΠΟΧ ΤΑΛΩΣ
13 ΤΣΑΛΙΚΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ ΑΟ ΚΥΔΩΝ
ΠΑNΚΟΡΑΣΙΔΕΣ
1 ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗ ΟΥΡΑΝΙΑ ΠΟΧ ΤΑΛΩΣ
2 ΚΟΥΡΜΟΥΛΗ ΕΙΡΗΝΗ ΠΟΧ ΤΑΛΩΣ
3 ΠΑΠΑΔΑΝΤΩΝΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ ΠΟΧ ΤΑΛΩΣ
4 ΤΖΑΝΙΔΑΚΗ ΚΩΝ/ΝΑ ΠΑΣ ΡΕΘ. ΑΤΛΑΣ
5 ΜΥΡΙΟΚΕΦΑΛΙΤΑΚΗ ΜΑΡΙΑ ΠΑΣ ΡΕΘ. ΑΤΛΑΣ
ΠΑΙΔΕΣ
1 ΣΤΑΥΡΑΚΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΟ ΚΥΔΩΝ
2 ΝΕΡΑΤΖΑΚΗΣ ΦΟΙΒΟΣ ΠΟΧ ΤΑΛΩΣ
3 ΧΑΤΖΗΑΓΓΕΛΑΚΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ ΠΟΧ ΤΑΛΩΣ
4 ΚΑΝΟΥΠΑΚΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΠΟΧ ΤΑΛΩΣ
5 ΗΛΙΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΟΧ ΤΑΛΩΣ
6 ΦΡΑΓΚΕΔΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΑΟ ΚΥΔΩΝ
7 ΠΑΝΗΓΥΡΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΟΧ ΤΑΛΩΣ
8 ΦΥΤΙΛΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΑΟ ΚΥΔΩΝ

 

Αποτελέσματα Tour of Crete MTB 2013
18/10/2013 Άγιοι Απόστολοι, Χανιά
Κατηγορία Ανδρών
Θέση Ονοματεπώνυμο Ομάδα
1 Σημαντηράκης Βασίλης Π.Σ. Κρόνος
2 Κορτσιδάκης Μιχάλης Π.Ο.Χ. Τάλως
3 Ορφανουδάκης Κώστας Π.Ο.Χ. Τάλως
4 Γκαζώνης Πέτρος Α.Ο. Θησέας
5 Πετρίδης Θεόδωρος Α.Ο. Παράδεισος
6 Σταματόπουλος Γιώργος Π.Ο. Πατρών
7 Mihajlovic Marko Team Serbia
8 Πάρρας Παναγιώτης Α.Π.Σ. Άτλας
9 Nesic Milan Team Serbia
10 Μπαλής Χρήστος Π.Ο.Χ. Τάλως
11 Παπαναστασίου Ανάστασιος Α.Ο. Θησέας
12 Καραβούλιας Κωνσταντίνος Α.Σ. Πρωτέας
13 Σταματόπουλος Ευστάθιος Α.Ο. Παράδεισος
14 Σταματάκης Σταύρος Π.Ο.Χ. Τάλως
15 Ψωμόπουλος Λάζαρος Α.Ε.Κ.
16 Ζαχαρίου Φιλήμων Ο.Α. Σούδας
17 Σιμιτζής Γρηγόριος Π.Ε.Σ.Α. Αστέρας
18 Κουρμπέτης Αναστάσιος Π.Ε.Σ.Α. Αστέρας
19 Σκόρδας Ιωάννης Π.Ε.Σ.Α. Αστέρας
20 Φραγκιουδάκης Γιάννης Π.Ο.Χ. Τάλως
21 Παπαδόπουλος Χρήστος Α.Σ. Πρωτέας
22 Κακούρης Δημήτριος Α.Ο. Παράδεισος
23 Σουβατζόγλου Γρηγόριος Α.Π.Σ. Άτλας
24 Αγγελόπουλος Θεοφάνης Α.Σ. Πρωτέας
25 Δημητρόπουλος Γιώργος Παναθηναϊκός
26 Χριστοδούλου Κωνσταντίνος Π.Ο.Η. Κάστρο
27 Καστραντάς Χαράλαμπος Π.Ο.Η. Κάστρο
28 Μανινάκης Κωνσταντίνος Π.Ο.Η. Κάστρο
29 Καραμπινάκης Παναγιώτης Ο.Α. Σούδας
30 Miljkovic Nenad Team Serbia
31 Ηλιάδης Γιάννης Π.Ο.Η. Κάστρο
32 Ευσταθίου Κωνσταντίνος Π.Ο.Η. Κάστρο
33 Παπουτσάς Κωνσταντίνος Π.Ο.Η. Κάστρο
Κατηγορία Εφήβων
Θέση Ονοματεπώνυμο Ομάδα
1 Κακαβελάκης Γιάννης Π.Ο.Χ. Τάλως
2 Κατσικάρος Σωτήρης Α.Σ. Πρωτέας
3 Σταματάκης Χρήστος Π.Ο.Χ. Τάλως
4 Δεττοράκης Δημήτρης Π.Ο.Χ. Τάλως
5 Χρόνης Αθανάσιος Α.Ο. Δόξα Πεύκης
6 Σαρτζετάκης Μάριος Ο.Α. Σούδας
7 Χαιρετάκης Βασίλειος Ο.Α. Σούδας
19/10/2013 Αγκουσελιανά – Ρούστικα, Ρέθυμνο
Κατηγορία Ανδρών
Θέση Ονοματεπώνυμο Ομάδα
1 Γκαζώνης Πέτρος Α.Ο. Θησέας
2 Σημαντηράκης Βασίλης Π.Σ. Κρόνος
3 Σταματόπουλος Γιώργος Π.Ο. Πατρών
4 Κουρμπέτης Αναστάσιος Π.Ε.Σ.Α. Αστέρας
5 Mihajlovic Marko Team Serbia
6 Πετρίδης Θεόδωρος Α.Ο. Παράδεισος
7 Σιμιτζής Γρηγόριος Π.Ε.Σ.Α. Αστέρας
8 Πάρρας Παναγιώτης Α.Π.Σ. Άτλας
9 Σκόρδας Ιωάννης Π.Ε.Σ.Α. Αστέρας
10 Κακούρης Δημήτριος Α.Ο. Παράδεισος
11 Σταματόπουλος Ευστάθιος Α.Ο. Παράδεισος
12 Κορτσιδάκης Μιχάλης Π.Ο.Χ. Τάλως
13 Μπαλής Χρήστος Π.Ο.Χ. Τάλως
14 Ευσταθίου Κωνσταντίνος Π.Ο.Η. Κάστρο
15 Παπαναστασίου Ανάστασιος Α.Ο. Θησέας
16 Σουβατζόγλου Γρηγόριος Α.Π.Σ. Άτλας
17 Nesic Milan Team Serbia
18 Ψωμόπουλος Λάζαρος Α.Ε.Κ.
19 Μανινάκης Κωνσταντίνος Π.Ο.Η. Κάστρο
20 Δημητρόπουλος Γιώργος Παναθηναϊκός
21 Χριστοδούλου Κωνσταντίνος Π.Ο.Η. Κάστρο
22 Αγγελόπουλος Θεοφάνης Α.Σ. Πρωτέας
23 Καραβούλιας Κωνσταντίνος Α.Σ. Πρωτέας
24 Ηλιάδης Γιάννης Π.Ο.Η. Κάστρο
25 Παπαδόπουλος Χρήστος Α.Σ. Πρωτέας
26 Φραγκιουδάκης Γιάννης Π.Ο.Χ. Τάλως
27 Ορφανουδάκης Κώστας Π.Ο.Χ. Τάλως
28 Miljkovic Nenad Team Serbia
Κατηγορία Εφήβων
Θέση Ονοματεπώνυμο Ομάδα
1 Κακαβελάκης Γιάννης Π.Ο.Χ. Τάλως
2 Κατσικάρος Σωτήρης Α.Σ. Πρωτέας
3 Κοπανάκης Δημήτρης Π.Ο.Χ. Τάλως
4 Χρόνης Αθανάσιος Α.Ο. Δόξα Πεύκης
Κατηγορία Μάστερ
Θέση Ονοματεπώνυμο Ομάδα
1 Παππασάββας Μιχαήλ Παναθηναϊκός
2 Λυμπέρης Δημήτρης Π.Ο.Χ. Τάλως
3 Σφακιανάκης Χαράλαμπος Π.Ο.Χ. Τάλως
4 Διγαλάκης Γιώργος Π.Ο.Χ. Τάλως
5 Πέτσας Ανδρέας Α.Π.Σ. Άτλας
6 Γκιόκας Εμμανουήλ Α.Σ. Πρωτέας
7 Παπαμιχαήλ Χρήστος Α.Σ. Πρωτέας
20/10/2013 Φουρνί, Κάτω Αρχάνες
Κατηγορία Ανδρών
Θέση Ονοματεπώνυμο Ομάδα
1 Καστραντάς Χαράλαμπος Π.Ο.Η. Κάστρο
2 Σημαντηράκης Βασίλης Π.Σ. Κρόνος
3 Σταματόπουλος Γιώργος Π.Ο. Πατρών
4 Κουρμπέτης Αναστάσιος Π.Ε.Σ.Α. Αστέρας
5 Γκαζώνης Πέτρος Α.Ο. Θησέας
6 Mihajlovic Marko Team Serbia
7 Πετρίδης Θεόδωρος Α.Ο. Παράδεισος
8 Κορτσιδάκης Μιχάλης Π.Ο.Χ. Τάλως
9 Σκόρδας Ιωάννης Π.Ε.Σ.Α. Αστέρας
10 Σιμιτζής Γρηγόριος Π.Ε.Σ.Α. Αστέρας
11 Μπαλής Χρήστος Π.Ο.Χ. Τάλως
12 Σουβατζόγλου Γρηγόριος Α.Π.Σ. Άτλας
13 Ορφανουδάκης Κώστας Π.Ο.Χ. Τάλως
14 Παπαδόπουλος Χρήστος Α.Σ. Πρωτέας
15 Καραβούλιας Κωνσταντίνος Α.Σ. Πρωτέας
16 Πάρρας Παναγιώτης Α.Π.Σ. Άτλας
17 Παπαναστασίου Ανάστασιος Α.Ο. Θησέας
18 Nesic Milan Team Serbia
19 Μανινάκης Κωνσταντίνος Π.Ο.Η. Κάστρο
20 Δημητρόπουλος Γιώργος Παναθηναϊκός
21 Αγγελόπουλος Θεοφάνης Α.Σ. Πρωτέας
22 Ηλιάδης Γιάννης Π.Ο.Η. Κάστρο
23 Κακούρης Δημήτριος Α.Ο. Παράδεισος
24 Χριστοδούλου Κωνσταντίνος Π.Ο.Η. Κάστρο
25 Ψωμόπουλος Λάζαρος Α.Ε.Κ.
26 Καμπριάνης Δημήτρης Π.Ο.Η. Κάστρο
27 Ευσταθίου Κωνσταντίνος Π.Ο.Η. Κάστρο
28 Παπουτσάς Κωνσταντίνος Π.Ο.Η. Κάστρο
29 Σταματόπουλος Ευστάθιος Α.Ο. Παράδεισος
30 Miljkovic Nenad Team Serbia
Κατηγορία Εφήβων
Θέση Ονοματεπώνυμο Ομάδα
1 Κακαβελάκης Γιάννης Π.Ο.Χ. Τάλως
2 Κατσικάρος Σωτήρης Α.Σ. Πρωτέας
3 Χρόνης Αθανάσιος Α.Ο. Δόξα Πεύκης
Κατηγορία Μάστερ
Θέση Ονοματεπώνυμο Ομάδα
1 Παππασάββας Μιχαήλ Παναθηναϊκός
2 Λυμπέρης Δημήτρης Π.Ο.Χ. Τάλως
3 Καρούσος Θεοδόσιος Α.Ο. Κύδων
4 Μεντάκης Εμμανουήλ Π.Ο.Χ. Τάλως
5 Πέτσας Ανδρέας Α.Π.Σ. Άτλας
6 Λιοδάκης Ηλίας Π.Ο.Χ. Τάλως
7 Γκιόκας Εμμανουήλ Α.Σ. Πρωτέας
8 Κουταντζής Εμμανουήλ Ο.Α. Σούδας
9 Παπαμιχαήλ Χρήστος Α.Σ. Πρωτέας
10 Παπανικολάου Δημήτρης Π.Ο.Η. Κάστρο
20/10/2013 Ατομική Χρονομέτρηση Ενετικά Τείχη, Ηράκλειο
Κατηγορία Ανδρών
Θέση Ονοματεπώνυμο Ομάδα
1 Γκαζώνης Πέτρος Α.Ο. Θησέας
2 Mihajlovic Marko Team Serbia
3 Σταματόπουλος Γιώργος Π.Ο. Πατρών
4 Κακούρης Δημήτριος Α.Ο. Παράδεισος
5 Πετρίδης Θεόδωρος Α.Ο. Παράδεισος
6 Σημαντηράκης Βασίλης Π.Σ. Κρόνος
7 Κουρμπέτης Αναστάσιος Π.Ε.Σ.Α. Αστέρας
8 Καστραντάς Χαράλαμπος Π.Ο.Η. Κάστρο
9 Σταματόπουλος Ευστάθιος Α.Ο. Παράδεισος
10 Σκόρδας Ιωάννης Π.Ε.Σ.Α. Αστέρας
11 Παπαδόπουλος Χρήστος Α.Σ. Πρωτέας
12 Σουβατζόγλου Γρηγόριος Α.Π.Σ. Άτλας
13 Μπαλής Χρήστος Π.Ο.Χ. Τάλως
14 Καραβούλιας Κωνσταντίνος Α.Σ. Πρωτέας
15 Πάρρας Παναγιώτης Α.Π.Σ. Άτλας
16 Δημητρόπουλος Γιώργος Παναθηναϊκός
17 Κορτσιδάκης Μιχάλης Π.Ο.Χ. Τάλως
18 Σιμιτζής Γρηγόριος Π.Ε.Σ.Α. Αστέρας
19 Ψωμόπουλος Λάζαρος Α.Ε.Κ.
20 Μανινάκης Κωνσταντίνος Π.Ο.Η. Κάστρο
21 Καμπριάνης Δημήτρης Π.Ο.Η. Κάστρο
22 Nesic Milan Team Serbia
23 Ορφανουδάκης Κώστας Π.Ο.Χ. Τάλως
24 Παπουτσάς Κωνσταντίνος Π.Ο.Η. Κάστρο
25 Miljkovic Nenad Team Serbia
26 Παπαναστασίου Ανάστασιος Α.Ο. Θησέας
Κατηγορία Εφήβων
Θέση Ονοματεπώνυμο Ομάδα
1 Κακαβελάκης Γιάννης Π.Ο.Χ. Τάλως
2 Κατσικάρος Σωτήρης Α.Σ. Πρωτέας
3 Χρόνης Αθανάσιος Α.Ο. Δόξα Πεύκης
Κατηγορία Μάστερ
Θέση Ονοματεπώνυμο Ομάδα
1 Παππασάββας Μιχαήλ Παναθηναϊκός
2 Λυμπέρης Δημήτρης Π.Ο.Χ. Τάλως
3 Λυδάκης Παύλος Π.Ο.Χ. Τάλως
4 Μεντάκης Εμμανουήλ Π.Ο.Χ. Τάλως
5 Γκιόκας Εμμανουήλ Α.Σ. Πρωτέας
6 Λιοδάκης Ηλίας Π.Ο.Χ. Τάλως
7 Παπανικολάου Δημήτρης Π.Ο.Η. Κάστρο
8 Πέτσας Ανδρέας Α.Π.Σ. Άτλας
9 Παπαμιχαήλ Χρήστος Α.Σ. Πρωτέας

ΓΕΝΙΚΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗ ΓΥΡΟΥ ΚΡΗΤΗΣ ΜΤΒ 2013

Θέση Ονοματεπώνυμο Ομάδα 1ος Αγ. 2ος Αγ. 3ος Αγ. 4ος Αγ. Βαθμολογία
1 Σημαντηράκης Βασίλης Π.Σ. Κρόνος 40 36 36 23 135
2 Γκαζώνης Πέτρος Α.Ο. Θησέας 26 40 26 40 132
3 Σταματόπουλος Γιώργος Π.Ο. Πατρών 20 32 32 32 116
4 Mihajlovic Marko Serbia 18 26 23 36 103
5 Κακαβελάκης Γιάννης Π.Ο.Χ. Τάλως 36 23 14 29 102
6 Πετρίδης Θεόδωρος Α.Ο. Παράδεισος 23 20 20 26 89

1403283_740239635992906_1227037830_oIMG_20131019_152831 IMG_20131019_153847 IMG_20131019_152858 IMG_20131019_174822 IMG_20131019_175412 IMG_20131019_180540 IMG_20131019_180400 IMG_20131019_181057 IMG_20131019_180831 IMG_20131019_181445 892942_740240202659516_1351041861_o 965291_740239632659573_1585751981_o 1275684_740240195992850_1080967405_o 980296_740240012659535_1747373699_o 906120_740240119326191_1334333632_o 1402106_740239999326203_1460657286_o 1401920_740239925992877_1838996533_o 1147743_740239809326222_1156621443_o 1403054_740239815992888_461029401_o 1400456_740239759326227_42752285_o 1073201_740239609326242_1125472071_o

 

φωτογραφία 4 φωτογραφία 4 (2) φωτογραφία 3 φωτογραφία 2 φωτογραφία 2 (2) φωτογραφία 1 φωτογραφία 1 (3) IMG_20131020_183326 IMG_20131020_183200 IMG_20131020_1829531378279_10201610280891483_1677489873_n
IMG_20131020_135200 IMG_20131020_134953 IMG_20131020_134748 IMG_20131020_134540 IMG_20131020_134329 IMG_20131020_134138 IMG_20131020_115032