Μεγάλη η συμμετοχή στην “ΑΝΑΒΑΣΗ ΘΕΡΙΣΟΥ 2013”

Ο ΤΑΛΩΣ ΑΝΕΚ LINES για μια ακόμα χρονιά διοργάνωσε με μεγάλη επιτυχία τον αγώνα «ΑΝΑΒΑΣΗ ΘΕΡΙΣΟΥ» την Τετάρτη 11 Σεπτεμβρίου.

Στην εκκίνηση βρέθηκαν περίπου 120 αθλητές όλων των κατηγοριών και ηλικιών. Όλα τα ποδηλατικά σωματεία από τα Χανιά, το Ρέθυμνο και το Ηράκλειο έδωσαν το παρόν στον όμορφο αυτό αγώνα που ξεκίνησε από την εκκλησία του Φουρνέ και κατέληξε στο Θέρισο, περνώντας από τα χωριά Μεσκλά (όπου και τερμάτισαν πρώτα οι μικροί αθλητές), και Ζούρβα.

Η μεγάλη συμμετοχή, η ομορφιά της διαδρομής και ο υψηλός ανταγωνισμός άφησαν κατά κοινή ομολογία ικανοποιημένους συμμετέχοντες, συνοδούς και διοργανωτές και δίκαια ο αγώνας χαρακτηρίστηκε «γιορτή» για την ποδηλασία.

Ο ΠΟΧ ΤΑΛΩΣ ευχαριστεί θερμά όλα τα σωματεία και τους αθλητές που συμμετείχαν, την Αστυνομική Διεύθυνση Χανίων, τους Εθελοντές Σαμαρείτες και γενικά  όλους όσους συντέλεσαν στην ασφαλή διεξαγωγή του αγώνα.

Ευχαριστεί επίσης τον χρυσό του χορηγό ΑΝΕK LINES και τους χορηγούς : IDEAL bikes, ΠΟΔΗΛΑΤΟΔΡΟΜΙΟ, MINOA PALACE resort and spa, Μικρό CAFÉ-νείο, κατάστημα ΣΧΕΤΑΚΗΣ STIHL, Κατάστημα ΚΑΚΑΟΥΝΑΚΗΣ και καφέ ΦΟΙΝΙΚΑΣ.

Οι πρώτοι ανά κατηγορία

ΜΙΝΙ ΜΙΚΡΑ

  1. ΛΙΟΔΑΚΗΣ ΚΩΣΤΑΣ ΠΟΧΤΑΛΩΣ
  2. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΑΟ ΚΥΔΩΝ
  3. ΨΑΡΑΚΗΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ ΑΟ ΣΟΥΔΣ
  4. ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΑΟ ΚΥΔΩΝ
  5. ΣΑΖΑΛΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ ΠΟΗ ΚΑΣΤΡΟ
  6. ΒΕΡΝΑΔΑΚΗΣΗΛΙΑΣ ΑΤΛΑΣ ΡΕΘΥΜΝΟΥ

ΜΙΝΙ ΜΕΓΑΛΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ

  1. ΣΤΑΥΓΙΑΝΝΟΥΔΑΗ ΧΡΥΣΗ ΠΟΧ ΤΑΛΩΣ
  2. ΛΙΟΔΑΚΗ ΣΟΦΙΑ ΠΟΧ ΤΑΛΩΣ
  3. ΣΤΑΥΡΑΚΑΚΗ ΕΜΜΑΝ . ΑΟ ΚΥΔΩΝ
  4. ΨΑΡΑΚΗ ΜΕΛΙΝΑ ΑΟ ΣΟΥΔΑΣ

ΜΙΝΙ ΜΕΓΑΛΑ ΑΓΟΡΙΑ

  1. ΧΡΟΝΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΠΟΗ ΚΑΣΤΡΟ
  2. ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΟ ΚΥΔΩΝ
  3. ΦΡΑΓΚΕΔΑΚΗΣ ΧΑΡΑΛ. ΑΟ ΚΥΔΩΝ
  4. ΦΟΥΝΤΟΥΛΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΠΟΧ ΤΑΛΩΣ
  5. ΣΑΡΡΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΠΟΗ ΚΑΣΤΡΟ
  6. ΒΕΡΝΕΡ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΤΛΑΣ ΡΕΘΥΜΝΟΥ

ΠΑΝΚΟΡΑΣΙΔΕΣ

  1. ΚΟΥΡΜΟΥΛΗ ΕΙΡΗΝΗ ΠΟΧ ΤΑΛΩΣ
  2. ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗ ΟΥΡΑΝΙΑ ΠΟΧ ΤΑΛΩΣ
  3. ΚΟΥΤΖΟΓΛΟΥ ΕΛΕΝΗ ΑΤΆΣ ΡΕΘΥΜΝΟΥ
  4. ΠΑΠΑΔΑΝΤΩΝΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ ΠΟΧ ΤΑΛΩΣ
  5. ΜΥΡΙΟΚΕΦΑΛΙΤΑΚΗ ΜΑΡΙΑ ΑΤΛΑΣ ΡΕΘΥΜΝΟΥ
  6. ΤΖΑΝΙΔΑΚΗ ΚΩΝ/ΝΑ ΑΤΛΑΣ ΡΕΘΥΜΝΟΥ

ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ

  1. ΟΡΦΑΝΟΥΔΑΚΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ ΑΟ ΚΥΔΩΝ
  2. ΧΡΟΝΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΟΗ ΚΑΣΤΡΟ
  3. ΤΣΙΚΙΝΤΙΚΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΑΤΛΑΣ ΡΕΘΥΜΝΟΥ
  4. ΛΙΟΝΑΚΗΣ ΕΜΜ. ΑΟ ΣΟΥΔΑΣ
  5. ΘΕΟΔΩΡΑΚΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ ΠΟΗ ΚΑΣΤΡΟ
  6. ΛΗΜΝΙΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΠΟΗ ΚΑΣΤΡΟ

ΠΑΙΔΕΣ

  1. ΣΤΑΥΡΑΚΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΑΟ ΚΥΔΩΝ
  2. ΚΑΛΛΙΒΡΕΤΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΠΟΧ ΤΑΛΩΣ
  3. ΠΑΝΗΓΥΡΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΟΧ ΤΑΛΩΣ
  4. ΚΑΝΟΥΠΑΚΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΠΟΧ ΤΑΛΩΣ
  5. ΚΟΥΒΑΡΙΤΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΟΧ ΤΑΛΩΣ
  6. ΝΕΡΑΤΖΑΚΗΣ ΦΟΙΒΟΣ ΠΟΧ ΤΑΛΩΣ

ΑΝΔΡΕΣ/ΕΦΗΒΟΙ

  1. ΚΑΡΑΜΠΙΝΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΟ ΣΟΥΔΑΣ
  2. ΚΟΡΤΣΙΔΑΚΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ ΠΟΧ ΤΑΛΩΣ
  3. ΠΑΠΑΔΕΡΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΟΧ ΤΑΛΩΣ
  4. ΚΑΚΑΒΕΛΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΟΧ ΤΑΛΩΣ
  5. ΜΑΝΙΝΑΚΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΠΟΗ ΚΑΣΤΡΟ
  6. ΗΛΙΑΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΟΗ ΚΑΣΤΡΟ

ΜΑΣΤΕΡ/ΟΠΕΝ Α’

  1. ΨΑΡΑΚΗΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ ΠΟΧ ΤΑΛΩΣ
  2. ΛΙΜΠΕΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΠΟΧ ΤΑΛΩΣ
  3. RUSZIN ADAM OΠEN
  4. ΛΙΟΝΑΚΗΣ ΝΙΚΟΣ ΠΟΧ ΤΑΛΩΣ
  5. MUSKATAL ISTAV OΠEN
  6. ΠΕΛΕΚΑΝΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΟΧ ΤΑΛΩΣ

ΜΑΣΤΕΡ/ΟΠΕΝ Β’

  1. ΚΟΚΚΙΝΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ ΠΟΧ ΤΑΛΩΣ
  2. ΛΥΔΑΚΗΣ ΠΑΥΛΟΣ ΠΟΧ ΤΑΛΩΣ
  3. ΛΕΒΕΝΤΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΟΠΕΝ
  4. ΜΕΝΤΑΚΗΣΜΑΝΩΛΗΣΠΟΧ ΤΑΛΩΣ
  5. ΣΤΑΜΑΤΑΚΗΣΧΡΗΣΤΟΣ ΠΟΧ ΤΑΛΩΣ
  6. ΩΡΟΛΟΓΙΔΗΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΑΟ ΣΟΥΔΑΣ

ΜΑΤΕΡ/ΟΠΕΝ Γ’

  1. ΜΠΑΛΑΔΑΚΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΑΟ ΣΟΥΔΑΣ
  2. ΖΑΧΑΡΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΟ ΣΟΥΔΑΣ
  3. ΑΝΕΣΙΑΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΟΧ ΤΑΛΩΣ
  4. ΠΕΤΑΚΑΚΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ ΑΟ ΚΥΔΩΝ

MINI MIKRAMINI MEGALA AGORIAMINI MEGALA KORITSIAPAMPAIDESPANKORASIDESPAIDESANDRES-EFHBOIMASTER-OPEN AMASTER-OPEN BMASTER-OPEN Γ