Για άλλη μια χρονιά διοργανώθηκε στο Πάνορμο ο αγώνας “ΒΑΣΙΛΗΣ ΔΑΜΒΟΓΛΟΥ”

Για ακόμα μια χρονιά διοργανώθηκε ο αγώνας “ΒΑΣΙΛΗΣ ΔΑΜΒΟΓΛΟΥ” από τον ΤΑΛΩ ΑΝΕΚ LINES και την Πολιτιστική – Οικολογική εταιρία “Βασίλης Δαμβόγλου”, στα πλαίσια του προγράμματος  πολιτιστικών και περιβαλλοντικών εκδηλώσεων με τίτλο «Όταν έρχονται οι φίλοι μου»,  το οποίο διοργανώνεται στη μνήμη του Βασίλη Δαμβόγλου στο Πάνορμο Μυλοποτάμου.

Αυτή τη φορά αντί του κλασσικού σιρκουΐ έγινε αγώνας ΜΤΒ, σε μια καινούρια μικτή διαδρομή με χώμα αλλά και ασφάλτινα κομμάτια , μέσα και γύρω από το Πάνορμο, στην οποία δοκιμάστηκαν 80 ποδηλάτες όλων των κατηγοριών.

Μετά την λήξη του αγώνα η οικογένεια Δαμβόγλου προσέφερε κέρασμα για όλους τους αθλητές και συνοδούς στο Panormo Beach.

Οι νικητές ανά κατηγορία:

ΜΙΝΙ ΜΙΚΡΑ ΑΓΟΡΙΑ

1ος ΛΙΟΔΑΚΗΣ ΚΩΣΤΑΣ (Τ)
2ος ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ (Κ)
3ος ΒΕΡΝΑΔΑΚΗΣ ΗΛΙΑΣ (Α)
4ος ΧΑΛΑΚΑΤΕΒΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝ (Κ)
5ος ΨΑΡΑΚΗΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ (Σ)
6ος ΣΑΡΙΔΑΚΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ (Κ)

ΜΙΝΙ ΜΙΚΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ

1η ΚΟΥΡΑΚΗ ΣΟΦΙΑ (Τ)
2η ΘΕΟΔΩΡΑΚΗ ΑΝΔΡΙΑΝΗ (Δ)
3η ΚΟΥΡΑΚΗ ΕΛΕΝΗ (Τ)
4η ΘΕΟΔΩΡΑΚΗ ΙΦΙΓΕΝΕΙΑ (Δ)

ΜΙΝΙ ΜΕΓΑΛΑ ΑΓΟΡΙΑ

1ος ΜΑΥΡΙΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ (Τ)
2ος ΚΑΖΙΑΛΕΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ (Α)
3ος ΛΙΒΑΝΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ (Τ)
4ος ΠΑΠΑΚΩΣΤΑΝΤΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ (Κ)
5ος ΧΡΟΝΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (ΚΑΣΤΡΟ)
6ος ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ (Κ)

ΜΙΝΙ ΜΕΓΑΛΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ

1η ΛΙΟΔΑΚΗ ΣΟΦΙΑ (Τ)
2η ΣΤΑΥΓΙΑΝΟΥΔΑΚΗ ΧΡΥΣΗ (Τ)
3η ΨΑΡΑΚΗ ΜΕΛΙΝΑ (Σ)
4η ΚΑΦΕΤΖΑΚΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ (ΚΑΣΤΡΟ)

ΠΑΝΚΟΡΑΣΙΔΕΣ

1η ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗ ΟΥΡΑΝΙΑ (Τ)
2η ΚΟΥΡΜΟΥΛΗ ΕΙΡΗΝΗ (Τ)
3η ΚΟΥΤΖΟΓΛΟΥ ΕΛΕΝΗ (Α)
4η ΠΑΠΑΔΑΝΤΩΝΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ (Τ)
5η ΤΖΑΝΙΔΑΚΗ ΚΩΝ/ΝΑ (Α)

ΚΟΡΑΣΙΔΑ

ΒΕΡΝΑΔΑΚΗ ΑΡΙΑΔΝΗ

ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ

1ος ΟΡΦΑΝΟΥΔΑΚΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ (Κ)
2ος ΚΟΥΒΑΡΙΤΑΚΗΣ ΛΕΥΤΕΡΗΣ (Τ)
3ος ΤΣΙΚΙΝΤΙΚΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ (Α)
4ος ΚΑΣΤΡΙΝΑΚΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ (Τ)
5ος ΘΕΟΔΩΡΑΚΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ (ΚΑΣΤΡΟ)
6ος ΧΙΩΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (Α)

ΠΑΙΔΕΣ

1ος ΦΡΑΓΚΕΔΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ (Κ)
2ος ΣΤΑΥΡΑΚΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ (Κ)
3ος ΚΑΛΛΙΒΡΕΤΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ (Τ)
4ος ΚΑΝΟΥΠΑΚΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ (Τ)
5ος ΗΛΙΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ (Τ)
6ος ΦΥΤΙΛΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ (Κ)

ΕΦΗΒΟΙ

1ος ΚΑΚΑΒΕΛΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ (Τ)
2Ος ΤΣΟΥΡΟΥΝΑΚΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ (Κ)

ΑΝΔΡΕΣ

1ος ΚΟΡΤΣΙΔΑΚΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ (Τ)
2ος ΟΡΦΑΝΟΥΔΑΚΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ (Τ)
3ος ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ (ΚΑΣΤΡΟ)
4ος ΣΤΑΜΑΤΑΚΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ (Τ)
5ος ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ (Τ)

ΜΑΣΤΕΡ/ΟΠΕΝ Α

1ος ΛΙΜΠΕΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ (Τ)
2ος ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ (Ο)
3ος ΚΑΡΟΥΣΟΣ ΘΕΟΔΟΣΗΣ (Κ)
4ος ΠΑΡΑΣΧΟΣ ΘΑΝΑΣΗΣ (Ο)

ΜΑΣΤΕΡ/ΟΠΕΝ Β

1ος ΚΑΡΑΝΤΙΝΑΚΗΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ (Κ)
2ος ΜΕΝΤΑΚΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ (Τ)
3ος ΚΟΥΤΣΟΥΚΛΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ (Τ)
4ος ΚΟΥΡΜΟΥΛΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ (Ο)
5ος ΠΡΟΜΠΟΝΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ (Ο)
6ος ΦΥΤΙΛΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ (Ο)

ΜΑΣΤΕΡ/ΟΠΕΝ Γ

1ος ΔΙΓΑΛΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ (Τ)
2ος ΛΙΟΔΑΚΗΣ ΗΙΑΣ (Τ)
3ος ΠΕΤΑΚΑΚΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ (Ο)

 

IMG_20130609_131923

IMG_20130609_132128IMG_20130609_132341IMG_20130609_132747IMG_20130609_133023IMG_20130609_132618IMG_20130609_132831IMG_20130609_133305IMG_20130609_133432IMG_20130609_133645IMG_20130609_134507IMG_20130609_134239

 

IMG_20130609_133853